Pryč se ScrollLockem!
ScrollLock Haters

založeno 199? jste náš počítadlo sympatizantů sympatizant


English

Skip Navigation Links
[SLH]
Vědecké práce
Pohádky
Členové klubu
Diskuse
Archiv
Ostatní
Mapa
Natočili jsme film
Už je to tak, ve studiích [SLH] byl realizován filmový projekt, který se stal mezníkem v historii světové kinematografie. Na tomto místě si přijdou na své filmoví fanoušci a vůbec všichni sympatizanti našeho klubu.
 The [SHL> Day II: Invasion of bestial ScrollLocks
Filmová studia [SLH] natočila v rekordně krátké době ohromující trhák.
Nenechte si ujít šokující a neuvěřitelně akční sci-fi thriller


INVAZE BESTIÁLNÍCH SCROLLLOCKŮ
96 min., Dolby surround, [SLH] studios 1997

Planeta Země, blízká budoucnost a lidstvo v ohrožení. ScrollLocky převlečené za mimozemšťany se pokoušejí ovládnout celou planetu a najmě pak potupně vyhubit veškeré členy klubu [ScrollLock Haters]. Tito čačtí junáci se ovšem brání seč můžou - lijí do sebe A-SL vakcínu horem dolem a jejich pohledy jsou tak čím dál tím víc upřeny do dáli. Krvelační emzáci jsou zprvu tímto způsobem boje zaskočeni, nicméně jejich další reakce je strašlivá - oblast jedenapadesáti Spojených Plzeňských výrobců A-SL vakcín (Area 51 UPPASL) je srovnána se zemí. Nepřátelské lodě křižují nad každým větším pivovarem, několik hostinských bylo exemplárně popraveno a situace se stává kritickou.

Ledva je dopit poslední soudek A-SL vakcíny chápe se president [SLH] Mnichovský rázným způsobem iniciativy a vydává dekret, kterým pověřuje všechny střízlivé hatery okamžitě jednat. Bohužel žádný takový široko daleko není a navíc přestávají zabírat doposud funkční triky jako hypnotizující zaříkávadlo "Kuš hajzlíku zavinutý, budeš v Pánu do minuty". O něco později tak i přes masivní kampaň řízenou hatery Hlinkou a Wawrikem propadá lidstvo malomyslnosti a na stranu bestií se připojují první kolaboranti. Domy jsou oblepeny transparenty "Sem se ScrollLocky!" a přední počítačové firmy s hbitou podlézavostí představují nejnovější modely klávesnic vybavené třemi a více ScrollLocky.

V těchto krušných časech agent Scalex přesvědčuje rozvědčici Eržu aby zapůsobila na bývalého programátora Andrewa Czmadu, který zdá se ví o řešení. Krásná Erža byť s nevolí souhlasí, zamotá Andymu hlavu a získává ho na stranu [SLH]. Ten tvrdí že dokáže neuvěřitelné - s pomocí zastaralého nicméně podivuhodně odolného operačního systému LaST STEP může dálkově proniknout do velínu vetřelců a spustit autodestrukční sekvenci. Řešení je tedy nadosah, ale v poslední chvíli je celá akce zmařena díky slídivému kolaborantovi jménem YChao-c', jehož virus "Ach-ne!" dokázal složit i systém LaST. Náš trojlístek je v zápětí zaměřen a Czmada, Scalex a Erža jsou rádi, že spasili holé životy (Erža holou zadnici).

Zbývá poslední naděje. Jenom jeden muž je schopen zvrátit beznadějnou situaci. Zatrpklý a zneuznaný vynálezce ruského původu Vsevolod Bentshat, vnitřní nepřítel [SLH], který má ve své garáži střelu s plochou dráhou letu a ve svém srdci odhodlání použít ji proti pevnosti haterů. Bentshat v jedné z mistrně zpracovaných psychologických scén svádí boj se sebou samotným a nakonec dospívá k řešení: pomůže haterům a společne tak spasí lidstvo. Je neochvějně rozhodnut řídit střelu osobně. Problémem však zůstává volba vhodné nálože v její hlavici - doposud plánované ScrollLocky nelze pochopitelně použít. V tomto okamžiku přispěchá na pomoc svačinář zástupce pomocného korespondenta III. kategorie Bimbo, který po dramatické pouliční běhavce (nemá sice řidičák, ale díky nekvalitní náhražkové A-SL vakcíně řácký průjem) nalezl v tajné skrýši zapomenutý kartón "světlého ležáku" s prošlou záruční lhůtou. Tato nálož je schopná vyřídit cokoliv počínaje pěti členy [SLH] a konče velitelským raketoplánem ScrollLockovců. Oba hrdinové zkompletují střelu "Haterova pěst" a připraví ji k odpalu...

Čekáte co bude dál? Nezlobte se, ale úplně všechno vám vyslepičit nemůžeme, kdo by se potom hrnul do kin a naplnil tak naši klubovní kasičku k prasknutí, že? Napínavé finále se spoustou akčních scén, Eržin epochální hrudník, davová scéna s 3.141.592 komparsisty - sympatizanty a skvělé filmové triky teprve čekají na své diváky. Takže neváhejte ani minutu, rozbijte svá tlusťoučká prasátka a menší obnos na vstupenku obětujte. Snímek s patnácti nominacemi na Oscara za to jistě stojí.


PRVNÍ REAKCE PO PŘEDPREMIÉŘE:

Klobouk dolů, vidím že na novém projektu "Blade Hater" budeme muset ještě hodně pracovat.
Ridley Sklo

Ne, nebudeme vysílat. Nejsledovanějším programem je podle našich statistik seriál Mamllas. Mimo to vysílací práva na tento film už zakoupila ČT1 z peněz daňových poplatníků.
Vladimír Měděný

Myslím že je tam málo panelů, kopyt a mloků v polévce, ale jinak dobré.
Věra Lapalová

Neuvěřitelně hutný film. Proboha jak jen ti chlapci dokázali narvat 96 pohnutých dní do 96 minut?!
Robert K. Mung, Gene Rošáda

Naposled jsem takhle prožíval své Ostře sledované locky.
Jiří Mazel

To není film, to je realita.
Captain Kirk

NA KOHO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Arnold Whitenegger president [SLH]
Gerard Leopardieu hater Hlinka
Sylvester Svallone hater Wawrik
Antonio Panderas agent Scalex
Erika Jeleniak rozvědčice Erža
Brad Pittbull programátor Czmada
Harrison Buřt svačinář Bimbo
Slint Eastwood vynálezce Bentshat
scénář Tomáš Bobek
odborní poradci Jindro Vídenský
Zbyšek Hlinka
režie Steven Spielzeug

trikové efekty Industrial Lůj and Maggi
střih Peter Franco
Stanley Meruna
kaskadéři Jákob Lahwovski
Rafaelo Bogdik
produkce Martin Crucifix
sborové mručení sítě FidoNet 2:420,1,2 a 3
Webmaster: Zbyšek