Pryč se ScrollLockem!
ScrollLock Haters

založeno 199? jste náš počítadlo sympatizantů sympatizant


English

Skip Navigation Links
[SLH]
Vědecké práce
Pohádky
Členové klubu
Diskuse
Archiv
Ostatní
Mapa
Ano! I vy teď máte možnost přečíst si některé ohlasy našich sympatizantů i nepřejícníků. Slova hany i chvály jsou každodenním chlebíčkem správného hatera. Přečtěte si bezduché bláboly nepřátel i brilantní myšlenky obdivovatelů.
Scroll.log
SCROLL.LOG
aneb napsali jste nám, napsali jste o nás.
Texty v původním tvaru téměř bez úprav.


Celý zivot bloumám světem, ale až teď jsem nasel pravý smysl života! Dobrá práce. Já mu dal přezdívku Srol. Po přečtení "Deklarace nesnášenlivosti" jsem se dopustil násilí a ten ksindl urval! Viz foto. A udělám to tak všem prokletým ScrollLockum (bloody ScrollLock) na potkání. Mám chuť založit firmu na výrobu klávesnic vpravo nahoře bez. Mimochodem, co říkáte klávese SysRq? Tato hydra se zase skrývá pod PrintScrn. To bude taky nějaké svinstvo...

Klávesnice jak má být.

Smrt ScrollLocku!
Navždy vás Jaromír Urson.


Držím vám palce ! Vzhůru za čistší klávesnice !!
AVR v.r.


Zdar všem vymítačům temna zvaného SCROLLLOCK.
Jsem váš zarytý příznivec, a proto jsem se rozhodl vám byt nápomocen několika neocenitelnými radami. Ve vašem seznamu členů jsem objevil hrubý nedostatek. Po důkladném prolustrování a prokádrování jsem přišel na to, ze vám úplně chybí tyto funkce:

  • 1. trubač
  • 2. trubač
  • vlajkonoš
  • starší mažoretka
  • mladší mažoretka
  • a pracovník nebo pracovnice pro preventivní osvětu
Dost dobře si nedovedu představit, jak můžete bez těchto životně důležitých funkcí vůbec existovat. Vaše práce ztrácí 70 procent veškerého efektu. I přes tyto nedostatky vám přeji mnoho pracovních i nepracovních úspěchů, tvůrčích myšlenek a destrukčních hovadin v další bohulibé činnosti. Pro naši společnou věc jsem ochoten nasadit tělo, duši a mozek všech mých kamarádů a kamarádek.
S pozdravem "SCROLLLOCKU ZMAR" váš
Ctibor Jablonický t.č. správce sítě


Drazi pratele Scroll Lock Haters
S nadsenim jsem si precetl vedecka pojednani o klavese Scroll Lock a okamzite presel od sveho nekolikaleteho meditovani nad tim, k cemu Scroll Lock vlastne je, k nenavisti teto klavesy. Nicmene k memu zdeseni jsem inkriminovanou a z vyse uvedenych duvodu prehlizenou klavesu nenalezl ani po dlouhem a soustavnem prohlizeni meho notebooku Toshiba. Podeziram, ze v Japonsku existuje bud frakce SLH nebo nejaka podobna skupina, ktera jiz zahajila uspesne tazeni proti Scroll Locku.
Jan Jakubik


Smrt scrollocku!
Preji vam tanec na jeho hrobe.
Ondrej Neff


Vazeni [SLH], drzím palce ve vasem hrdinnem boji, ktery se neda nazvat jinak nez jako dokonala krizova vyprava nebo spravedliva svata valka. Dekuji vam za vsechny postizene. V dokonale ucte
Ondrej Turek


Panove, myslim si o vas, ze ste radobyvtnipna parta dementu ! Zruste Enter a tahnete vite kam !
Martin Kriz


...oh, yes. Taky si myslim ze je to smecka debilu. Vubec nechapu, co tim jejich klubem chteji dokazat. Proc by se tam ten ScroolLock nemel montovat...
Robert Camsky


Zdar SLH
Jiz dlouho jsem trpel tim, ze jsem nevedel k cemu klavesa Scroll Lock slouzi. Nyni, co jsem se dobrouzdal na vasi stranku se mi nahle rozjasnilo pred ocima: K NICEMU. Ihned jsem pristoupil k velmi nebezpecnemu pokusu. Ze vzdalenosti cca20cm jsem zmacknul onu klavesu (pomoci tuzky, rukou jsem se bal.) A stalo se neco neuveritelneho. NIC. Oddych jsem si. Jenomze jsem si vcas nevsim, ze na me zautocila zelenym svetlem jakasi dioda na klavesnici. Oproti mirumilovne zeleni NumLocku a CapsLocku bylo toto zelene svetlo primo vrazedne. Rychle jsem ovsem presel do protiutoku a presne zacilil horkym kafem. Svetlo ustalo. Zvitezil jsem. Jenze mam strach, jestli jsem nebyl nejak nakazen. Ihned po pracovni dobe budu spechat se nechat radne vakcinovat pomoci A-SL, ale nebude uz pozde???
Pavel Pelc

Webmaster: Zbyšek