Pryč se ScrollLockem!
ScrollLock Haters

založeno 199? jste náš počítadlo sympatizantů sympatizant


English

Skip Navigation Links
[SLH]
Vědecké práce
Pohádky
Členové klubu
Diskuse
Archiv
Ostatní
Mapa
Toužíte poznat ony čacké junáky bojující proti ScrollLocku?
Zde jsou - vaši jedineční, stateční, jednoduše báječní

ČELNÍ PŘEDSTAVITELÉ KLUBU

Čelní představitelé klubu

Jindro Vídenský

WWW stránka

(McStinger) Zakladatel a president klubu, rovněž tak tiskový tajemník a uklízečka. Sympatický intelektuál mužného vzhledu, charismatická osobnost, takový se rodí jednou za sto let.

Zbyšek Hlinka

WWW stránka

(Zbyšek) Šéf české sekce [SLH]. Angažovaný teoretik, výkonný badatel, neúnavný kritik, nesmiřitený odpůrce ScrollLocku a zdatný lingvista - to je náš Zbyšek Hlinka, mozek klubu. Nemá smysl pro humor.

Tomáš Bobek

WWW stránka

(Tombo) Svačinář zástupce pom. korespondenta III.kategorie. Dobrodruh a tvrdý chlapík, po výcviku pro boj zblízka se ScrollLockem nasazován do životu nebezpečných akcí. Miláček žen.

Rado Kováčik

(wawrik) Tiskový mluvčí, který na to se slzami v očích ser., hmm, řekněme kašle. Majitel ocelových nervů, břitkého slovníku a sarkastických argumentů. Milovník rychlých automobilů a přeplněných ledniček.

Vladimír Benčat

(vlado) Náš první vlastní, velmi schopný vnitřní nepřítel. Ve volném čase vyvíjí ve své garáži ScrollLocky s plochou dráhou letu. Za dokonalé prudění vůči [SLH] je navržen na povýšení.

Erika Cserepesová

(beauty) Okouzlující rozvědčice, Mata Hari v barvách [ScrollLock Haters]. Denně odmítá dvě nabídky k sňatku zatímco ústředí [SLH] je zavaleno květinovými dary našich omámených nepřátel.

Miroslav Hlavička

WWW stránka

(Scalex) Druhý pomocník dozorčího nad sympatizanty. Byvší zavilý odpůrce klubu patří nyní mezi naše nejvěrnější. Kulinář, bývalý učitel, demograf a porodník. S oblibou hraje na hudební nástroje co nemají klapku ScrollLock.

Vilém Svoboda

(Vilda) Poslední náměstek ředitele pro sledování korespondence. Ukořistěné ScrollLocky ukrývá ve vousech, a tak zatím vždy prošel šacováním. Postrádá telemobil, automobil a smysl pro humor. Neunavný ověřovač Murphyho zákonů.

Napište námNapište nám
Webmaster: Zbyšek